Breaking news
  1. NB III. – 8. FORDULÓ: BICSKEI TC – KOMÁROM VSE
  2. NB III. – 10. forduló: PÁPAI PERUTZ FC – KOMÁROM VSE
  3. MOL Magyar Kupa – 6. FORDULÓ
  4. NB III. – 9. forduló: KOMÁROM VSE – SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

MLSZ III.O. UP KÖZÉP B U17

MLSZ III.O. UP KÖZÉP B U17

PozícióCsapatMGYDVLGKGGKP
1Komárom VSE330010469
2REAC Sportiskola SE220010376
3Barca Academy Hungary2110222204
4Dorogi FC21107434
5Szent István SE1100201193
6KISE110010193
7Csepel FC SE210110373
8Dunakanyar SE-Szentendre11003033
9ESMTK11003033
10Pénzügyőr SE21014223
11BSC 1924 Futball KFT.21017613
12Tatabányai Sport Club200249-50
13FC Esztergom200206-60
14Kelen SC2002110-90
15GOLDBALL `94. FC SE2002128-270
16BKV Előre SC2002130-290

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin