TÁBLÁZATOK ÉS MÉRKŐZÉSEK

NBIII. - Nyugati Csoport

View all
N.Csapat
1Almásfüzitői SC
2BSC 1924 Futball Kft.
3Balatonfüredi FC
4Bicskei TC
5Bicskei TC
6Budafoki LC
7Budai FC
8Budai FC SE
9Budaörs
10Budaörs
11Budaörs
12Credobus Mosonmagyaróvár
13Credobus Mosonmagyaróvár
14Csornai SE
15Csornai SE
16Csornai SE
17Csákvár TK
18Csákvár TK
19DAC UP
20DAC UP
21DAC-Utánpótlás FC Kft.
22DG Tát SE
23Dana Győrújfalu SE
24Dana Győrújfalu SE
25Dorogi FC
26Dorogi FC
27Dunaújváros
28ETO Akadémia
29FC Nagykanizsa
30Főnix Gold FC

MLSZ REGIONÁLIS U19 - Közép B csoport

View all
N.Csapat
1Almásfüzitői SC
2BSC 1924 Futball Kft.
3Balatonfüredi FC
4Bicskei TC
5Bicskei TC
6Budafoki LC
7Budai FC
8Budai FC SE
9Budaörs
10Budaörs
11Budaörs
12Credobus Mosonmagyaróvár
13Credobus Mosonmagyaróvár
14Csornai SE
15Csornai SE
16Csornai SE
17Csákvár TK
18Csákvár TK
19DAC UP
20DAC UP
21DAC-Utánpótlás FC Kft.
22DG Tát SE
23Dana Győrújfalu SE
24Dana Győrújfalu SE
25Dorogi FC
26Dorogi FC
27Dunaújváros
28ETO Akadémia
29FC Nagykanizsa
30Főnix Gold FC

MLSZ REGIONÁLIS U17 - Közép B csoport

View all
N.Csapat
1Almásfüzitői SC
2BSC 1924 Futball Kft.
3Balatonfüredi FC
4Bicskei TC
5Bicskei TC
6Budafoki LC
7Budai FC
8Budai FC SE
9Budaörs
10Budaörs
11Budaörs
12Credobus Mosonmagyaróvár
13Credobus Mosonmagyaróvár
14Csornai SE
15Csornai SE
16Csornai SE
17Csákvár TK
18Csákvár TK
19DAC UP
20DAC UP
21DAC-Utánpótlás FC Kft.
22DG Tát SE
23Dana Győrújfalu SE
24Dana Győrújfalu SE
25Dorogi FC
26Dorogi FC
27Dunaújváros
28ETO Akadémia
29FC Nagykanizsa
30Főnix Gold FC

MLSZ REGIONÁLIS U16 - KIEMELT NYUGAT

View all
N.Csapat
1Almásfüzitői SC
2BSC 1924 Futball Kft.
3Balatonfüredi FC
4Bicskei TC
5Bicskei TC
6Budafoki LC
7Budai FC
8Budai FC SE
9Budaörs
10Budaörs
11Budaörs
12Credobus Mosonmagyaróvár
13Credobus Mosonmagyaróvár
14Csornai SE
15Csornai SE
16Csornai SE
17Csákvár TK
18Csákvár TK
19DAC UP
20DAC UP
21DAC-Utánpótlás FC Kft.
22DG Tát SE
23Dana Győrújfalu SE
24Dana Győrújfalu SE
25Dorogi FC
26Dorogi FC
27Dunaújváros
28ETO Akadémia
29FC Nagykanizsa
30Főnix Gold FC

MLSZ REGIONÁLIS U14 - Közép B csoport

View all
N.Csapat
1Almásfüzitői SC
2BSC 1924 Futball Kft.
3Balatonfüredi FC
4Bicskei TC
5Bicskei TC
6Budafoki LC
7Budai FC
8Budai FC SE
9Budaörs
10Budaörs
11Budaörs
12Credobus Mosonmagyaróvár
13Credobus Mosonmagyaróvár
14Csornai SE
15Csornai SE
16Csornai SE
17Csákvár TK
18Csákvár TK
19DAC UP
20DAC UP
21DAC-Utánpótlás FC Kft.
22DG Tát SE
23Dana Győrújfalu SE
24Dana Győrújfalu SE
25Dorogi FC
26Dorogi FC
27Dunaújváros
28ETO Akadémia
29FC Nagykanizsa
30Főnix Gold FC

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin